Sıradaki içerik:

Pump Etkisi Nedir? Nasıl Oluşur?

e
sv

2019 Yazında Popüler Olacak Erkek Saç Modelleri!

avatar

Didem Bektaş

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

2019 Erkek Saç Modelleri

2019 yazında birbirinden iddialı erkek saç stilleri ve kesimleri ön planda olacak. Saç trendlerinde bu yaz neler göreceğiz?

Dünyaca ünlü en iyi erkek berberlerinin tavsiyelerine göre bu yıl hangi saç stilleri popüler olacak?

Erkekler havalı saçlara sahip olmak ve yakışıklı görünmek için nasıl bir yol izleyecek?

İşte birbirinden popüler, saç stilleri ve saç kesim modellerini uzmanların yorumlarına dayanarak hazırlamış olduğumuz 2019 yılında popüler olacak erkek saç modelleri ve önerileri hakkında detaylı bilgi yazının devamında bulabilirsiniz.

2019 Yılı Popüler Saç Modelleri ve Stilleri!

2019 yılında dünyada en popüler olan saç modelleri;

Serbest Perçem Saç Modelleri

Yeni saç modelleri 2019 trendleri

Yeni saç modelleri 2019 trendleri

Her zaman kakül ya da perçemleri kadınların kullanabileceğini düşünür ve yanılgıya düşeriz. Dünya modasında artık erkekler de gevşek, dalgalı ve hacimli duran oldukça cool perçemleri kullanıyor.

Eski zamanlara has bu saç stili, erkeklerin daha genç görünmesi için de ideal.

Saçlarınızı biraz uzattıktan sonra iyi bir kuaförün yardımıyla muhteşem dalgalara ve sizi seksi gösterecek bu perçemlere sahip olabilirsiniz. Özellikle kalın ve dalgalı saç tiplerinde mükemmel bir görünüm sağlanabilir.

İpucu: Saçları yıkadıktan sonra kurutmadan önce dalga veren bir bakım ürünü, serum ya da sprey kullanılabilir. Düz saçlarda ise duştan çıkınca saçlar kurutulmalı ve deniz tuzu bazlı bir saç spreyi kullanılmalı.

Fransız Kesimi Saç Modelleri

2019 Yılı Popüler Saç Modelleri

2019 Yılı Popüler Saç Modelleri

Zamansız şıklık gibi zamansız saç tarzları da var. Fransız askerlerinin tarihte kullandığı bu model de 2019 yazında öne çıkacak.

Klasik bir saç kesimiyle sıcak havalarda işiniz kolaylaşacak, aynı zamanda havalı görüneceksiniz.

Bu kesim birçok kafa biçimine ve saç tipine uygundur. Kısacık kestirilen saçların üst kısmı daha yoğun bırakılır ve kakül kısmı kabarık tutulur.

İpucu: Saçınızı nasıl şekillendirdiğinize bağlı olarak bu saç modeliyle her zaman farklı görünümler elde edebilirsiniz. Çok yönlü bir kesimdir. Duştan çıktığınızda saçınızı havluyla kuruladıktan sonra biraz jöle veya wax sürebilirsiniz.

Orta Boy Dağınık Saç Modelleri

Yeni saç trendleri 2019

Yeni saç trendleri 2019

Yine bu yaza damga vuracak bir erkek saç kesimi daha! Saçları hafifçe uzatan her erkek bu modeli kullanabilir. Omuz hizasına doğru uzatılan saçlarda dağınık görünüm modası bu yaz geri döndü.

Berberinizi iyi seçmeniz ve saç bakımınızı aksatmamanız gerekse de, kadınlar bu saç kesimine hayran oluyor, bizden söylemesi!

İpucu: Bu saç stilini kullanan erkekler evde kendi kendilerine kolayca saçlarını şekillendirebilir. Briyantin ve deniz tuzu ile saçların daha kolay dağılmasını sağlayabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.