Sıradaki içerik:

Erkekler İçin En İyi 7 Bıyık Modelleri

e
sv

Beyaz Pantolon Nerede? Nasıl Giyilir? Kombini Nasıl Olur?

avatar

Yasin BOSTAN

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Beyaz Pantolon Nerede, Nasıl Giyilir?

Erkekler için beyaz pantolon daima risk olarak görülür. Genelde kombinler için doğru bir seçim gibi görünse de çok çabuk kirlenebildiğin den ötürü beyaz pantolon tercihi birçok için kabusa dönebilmektedir.

Aslında doğru zamanda giyilen beyaz pantolonlar, korkuları tamamen bertaraf ederek iyi bir görünüm kazanmanızı sağlayabilir.

Bu yazımız içerisinde erkekler de beyaz pantolon ne zaman, nerede, nasıl giyilir sorularına yanıt vermeye çalışacağız.

Baharın Müjdeleyicisi Beyaz Pantolonlar

Beyaz pantolon giyilmeye başlandığında artık baharın geldiğini yavaş yavaş anlayabilirsiniz. Son yıllarda erkekler tarafından da benimsenen beyaz rengi, kombinlerin şekillenmesine büyük oranda katkı sağlamış durumda.

Bahar ayında beyaz pantolonun nerede giyilebileceğini merak ediyorsunuzdur; Daha çok ofis stiline uygun olan beyaz rengi iş dünyasının moda trendlerinden birisi haline geldi. Eğer bir ofis çalışanıysanız ve ne giyeceğinize karar veremiyorsanız beyaz pantolon tam da size göre!

Biraz önce de belirttiğimiz üzere bu renk baharın ve güneşin gelişinin temsil ettiğinden dolayı gardıropların da yenilenmesine neden olmakta. Pastel, bej ve beyaz tonlarından destek alarak güzel bir alışveriş yapabilirsiniz.

Baştan Aşağı Bembeyaz Görünmek

Kadınlar dahi bembeyaz bir görünüme girmekten büyük oranda çekinirler. Ama biz erkekler için beyaz rengin asalet anlamına geldiğini biliyoruz. Bütünü ile bembeyaz bir stil sahibi olmak elbette her ortama uygun olmayacaktır. Güzel bir hafta sonu için giyilebilecek bembeyaz bir kombin yapabilirsiniz.

Beyaz Erkek Kombini Nasıl Olmalı

Bembeyaz Bir Kombin Nasıl Olmalı?

Beyaz bir pantolon, beyaz bir swearshirt ya da beyaz bir hırka ve rahat bir spor ayakkabı. İşte hafta sonu için gerekli olan yürüyüş stiline hazırsınız! Bu kombin ile yürüyüşe çıkabilir, spor salonunda güzel antrenmanlar yapabilirsiniz. Bu gibi aktivitelerde beyazın bir miktar olumsuzlukları ile karşılaşabilirsiniz. Elinizden geldiğince çamurlu, tozlu alanlardan uzak durmaya çalışın.

Diğer Renkler İle Uyumu Yakalayın!

Beyazın sade gitmeyeceğini mi düşünüyorsun? Erkekler için beyaz ile kombin yapılacak renk sayısının oldukça fazla olduğunu görüyoruz. Beyaz bir pantolon üzerine hangi rengin gideceğini düşünenler arasındaysanız sizlere bu konuda bir önerimiz olacaktır.

Beyaz ile mavinin tarifsiz bir şekilde uyumu bulunmakta. Erkekler için yakışan bu iki rengi tüm kombinlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Beyaz kot pantolon üzerine yine beyaz ya da mavi bir gölek giyebilir, üzerine ise stilinizi yansıtabilecek mavi bir kot ceket giyebilirsiniz.

Beyaz Pantolon Hangi Renkler ile Kombinlenmeli

Beyaz Pantolon Hangi Renkler ile Kombinlenmeli?

Bu konuda özgür seçimler yapmak tamamen size kalmış durumda. Zevkinizi konuşturun, size yakışacak en iyi kombin seçeneğini ortaya çıkarın!

Yukarıda belirttiğimiz seçeneklerin tamamı bahar ayları için oluşturulacak kombinler için geçerlidir. Peki; erkekler olarak sizlere bir sorumuz var? Beyaz pantolon sadece bahar ve yaz aylarında mı giyilir? Kışın bu tarz açık renklere sahip pantolon giymenin yolu yok mudur? Tabii ki vardır. Önemli olan doğru kombin seçeneklerini bulmaktır. Kış aylarında da özellikle ofis çalışanı beylerin beyaz pantolona ağırlık verdiklerini söyleyebiliriz.

Kış Ayında Beyaz Pantolon Kombin Önerileri

Beyaz pantolon üzerine Jean gömlek türlerini rahatlıkla giyebilirsiniz. Bu konuda yine mavi renginin vermiş olduğu avantajlardan yararlanabilmek mümkündür. Rose Gold, Pudra rengine benzer gömlek ve kazaklar, iyi bir görünüm sergilemenize büyük oranda katkı sağlayacaktır.

Kış Ayında Beyaz Pantolon Kombin Önerileri

Kış Ayında Beyaz Pantolon Kombin Önerileri

Dışarıda olduğunuz vakitte ise kahverengi ya da gri süet bot ya da ayakkabılar bu kombin için en iyi tercih olacaktır. Açık renkler için kombin oluşturmak oldukça basittir. Önemli olan hangi renklerden hoşlandığınızı belirlemektir. Gardıroplarınızı baştan aşağı inceleyerek hangi renklere yönelim gösterdiğinizi tespit edin. Daha sonrasında ise beyazlar için yeniden alışverişe çıkın. Yeni stiliniz emin olun hayatınıza büyük oranda renk katacaktır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.