Sıradaki içerik:

Zippo Çakmak Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Şey

e
sv

Güçlü Bir Kadını Etkilemenin 8 Yöntemi

avatar

Yasin BOSTAN

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

kadınları etkileme yöntemleri

Kadınlar sadece anatomik olarak değil psikolojik ve zihinsel açıdan da erkeklerden farklı düşünen varlıklardır. Erkekler kadınları anlamakta bu neden ile zorluk çeker ve bir kadını nasıl etkileyeceğini bilemezler. Bu neden ile güçlü karakterde bir kadını etkilemek istiyorsanız biraz yardıma ihtiyacınız olabilir. Güçlü bir kadını etkilemek istiyorsanız uygulamanız gereken bazı yöntemler vardır. Bu kadınları etkilemenin yolları ile dikkatini çekmek ve birlikte olmak istediğiniz kadınlara ulaşabilirsiniz.

 1. Özgüvenli Olun

Kadınlar kendilerine güvenen erkeklerden hoşlanırlar. Bu neden ile özgüvenli olun; kendinize güvenin. Kendinize güvenmenin yolu kendinizi tanımaktan geçer. Kendinizi tanırsanız güçlü ve zayıf noktalarınızı bilir ve buna göre hareket edersiniz. Güçlü noktalarınızı ön plana çıkardığınızda ne yapmanız gerektiğinden emin olursunuz böylece özgüvenli bir görünüm çizersiniz. Onun yanındayken utangaç ve ne yapacağını bilmez tavırlar ile takılmayın. Neasıl davranacağınızın bilincinde olun ve rahat olun. Jest ve mimiklerinizi kullanın. Kendinizi ifade ederken kullandığınız cümleleri kendinizden emin bir ton ile ifade edin. Böylece sadece aşık etmek istediğiniz kadını değil hem okul hem iş ortamında da arkadaşlarınızın saygısını kazanabilirsiniz.

kadınları etkileme

Kadını Etkilemenin Yöntemleri

 1. Onu Güldürün

Özgüvenli bir görünüm çizmek ne kadar önemliyse espri anlayışı olan ve güldürebilen erkekler de kadınları bir o kadar etkiler. Bu neden ile bir kadını aşık etmek için onu güldürebilmeli ve eğlendirebilmelisiniz. Espri anlayışı demek kötü ve basit espriler yapmak demek değildir. Kadınların aslında kendilerini güldürebilen erkeklerden hoşlanmasının nedeni, ince bir zekaya sahip olduklarını düşünmeleridir. Bu neden ile onu eğlendirebilmeniz bir kadın için otomatik olarak sizin zeki birisi olduğunuzu düşünmesini sağlayacaktır.

 1. Çekici ve İmzanızı Taşıyan Bir Parfüm Kullanın

Kadınları etkilemede önemli olan bir diğer şey kokudur. Koku her iki cins üzerinde de güzel ve çekici olduğu takdirde oldukça etkileyici bir izlenim bırakmaktadır. Bu neden ile parfüm seçiminizi dikkatli yapın ve imzanızı taşıyan sizi yansıtan bir parfüm kullanın. Bunun için parfümeride çalışan kişilerden yardım alabilir, tester parfümleri birkaç gün kullanarak en uzun süre üzerinizde kalan ve en etkileyici olduğunuzu düşündüğünüz parfümü seçebilirsiniz.

 1. Onu Dinleyin, Göz Kontağı Kurun

Aşık olduğunuz kadının yanında heyecanlanıp konuşamıyor olabilirsiniz ancak kadınları etkilemenin yolları için göz kontağı kurmanız gereklidir. Yoksa karşınızdaki kadın onun ile ilgilenmediğinizi düşünebilir. Bu neden ile onunla konuşurken göz kontağı kurun ve onu dinleyin; bu ona değer verdiğinizi gösteren bir davranış olacaktır.

 1. Genel Kültür Sahibi Olun

Kadınlar zeki olduğunu düşündükleri erkekleri çekici bulurlar. Bu neden ile elinizden geldiğince çok kitap, gazete, dergi okuyarak genel kültürünüzü genişletin. Böylece onunla konuşurken sohbet konunuzu zengin tutabilir ve sizinle sohbet etmekten çok keyif almasını sağlayabilirsiniz.

bayanları etkileme yöntemleri

 1. Ona İltifat Edin

Tüm kadınlar beğenilmek ister. Onu beğendiğinizi gösteren en önemli davranış da ona ettiğiniz iltifatlar olacaktır. İltifat ederken aşırı iltifat etmemeye özen gösterin ve gerçekten beğendiğiniz özelliklerine iltifat edin. Aksi takdirde karşınızdaki kadın sizi yapmacık bulabilir.

 1. Sıra Dışı Davetlerde Bulunun

Artık kafede ya da sinemada buluşmak klişe haline geldi. Onu bir hafta sonu pikniğe davet ederek ya da parkta kitap okumak, yürüyüş yapmak, bisiklet sürmek için dışarı çıkarabilirsiniz. İlginç buluşmalar onun sizden etkilenmesini sağlayacaktır.

 1. Ona İlginizi Söylemekten Çekinmeyin

Eğer bir kadına olan ilginizi belli etmezseniz ona arkadaşça yaklaştığınızı düşünerek sizin ile arkadaş olabilir. Bu neden ile kadınları etkilemek için ilginizi direkt olmasa da dolaylı yollardan belirtin.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.