Sıradaki içerik:

Kadınları En Çok Etkileyen Parfümler

e
sv

Havalı Erkek Mi Doğal Erkek Mi Daha Çok Etkiler?

avatar

Yasin BOSTAN

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

doğal erkek

Erkeklerin merak ettiği sorular arasında havalı erkek mi doğal erkek mi daha çok etkiler sorusu bulunuyor. Bazı erkeklerin doğal ve içten tavırları dikkat çekerken, bazılarının da sessiz ve gizemli tavırları oluyor. İşte, kadınların hangisinden daha çok etkilendiği…

Kadınların Gözünden Doğal Erkek

Davranışların karşı tarafı etkilemede en önemli husus olduğunu biliyoruz. Havalı erkek mi doğal erkek mi daha çok etkiler sorusunu tamamen davranışları göz önünde bulundurarak cevaplıyoruz. İlk olarak bu sorunun cevaplandırılması için doğal erkeklerin kadınların gözünde nasıl gözüktüğüne dair cevap vereceğiz.

Samimi ve İçten

Her şeyden önce doğal olan erkekler samimi ve içten davranışlarıyla dikkat çeker. Bu tip erkekler çok sayıda kadının direkt o anda etkilenmesini sağlayabilir. Samimi olmak, aynı zamanda güvende verdiğinden kadınların en önemli kriteri sağlanmış olur. Eğer ona içten davranışlarınızın olduğunu gösterirseniz, bu durum onu etkilemeyi başaracaktır. Dilerseniz bu davranışlar üzerinden direkt olarak doğal erkeklerden hoşlanır şeklinde de soruyu cevaplandırabilirsiniz.

Karşılıklı Rahatlık

Kadınlar özellikle hoşlandığı erkeğin yanında rahat olamaz. Ama karşı tarafın rahat tavırları olursa, mutlaka o da rahatlayacaktır. Bu sebeple doğal erkeklerle beraber olarak, doğal erkeklerden etkilenen kadınların ilk anda rahatlaması sağlanacaktır. Bu sayede sizin de rahat tavırlarınızın onun dikkatini çekecektir. Mümkün olduğunca rahat tavırlarla karşılıklı etkilemeyi başarabileceğinizi söyleyebiliriz.

Kadınların Gözünden Havalı Erkek

Erkeklerin farklı özellikleri üzerinden yapılan analizler, doğal olmanın yanında havalı olmanın da etkileyici olduğunu gösteriyor. Kadınlar havalı erkeklerden mi doğal erkeklerden mi hoşlanır sorusunun cevaplanması için havalı erkeklerde de kadınları etkileyen özelliklerin ne olduğunu cevaplayacağız. Bu cevaplar üzerinden havalı olan erkeklerin kadınları ne şekilde etkiliyor olduğunu anlayabilirsiniz.

havalı erkekler

Gizemli Görüntü

Merak, kadınların sizden etkilenmesi için oldukça önemli bir faktör. Ona direkt olarak kendinizi bir kitap gibi açmamalısınız. Mümkün olduğunca sizi merak etmesini sağlayarak, sizden etkilenmesini sağlayabilirsiniz. Havalı erkeklerin çok fazla konuşmaması, tavırlarının etkileyici olmasındaki en önemli husustur. Bu sebeple kadınların havalı olan erkeklerden de etkilendiğini söyleyebiliriz. Karşı taraf hakkında merak ettikleriniz olacağından, gizemli görüntü sizin ondan etkilenmenizi sağlayacaktır. Bu sebeple çok sayıda kadın için havalı erkeklerin de fazlasıyla etkileyici olduğunu söyleyebiliriz.

Özgüvenli Tavırlar

Havalı tavırlarının ardında kendine olan güvenini hissetmeniz de mümkündür. Bu durumda kadınların en çok istediği, kendine güvenen bir erkek olmanız hususun gerçekleşmiş olduğunu göreceksiniz. Tavırların kendinden emin olması, sizin ondan etkilenmeniz açısından önemlidir. Havalı erkeklerin yemek siparişi verirken dahi farklı bir tavrı tarzı vardır diyebiliriz. Bunun için havalı erkeklerin girdiği ortamda çok sayıda kadın tarafından fark edilmesi mümkündür. Bu noktada havalı olunması için kullanılan telefon ya da giymiş olduğu bir kıyafetten bahsetmiyoruz. Kişinin havalı olması için tamamen tavır ve tarzının çok farklı olmasından söz ediyoruz.

Hem havalı erkekler hem de doğal erkekler hakkında verilmiş olan bun bilgiler neticesinde, sizin için hangi erkek tipinin daha etkileyici olduğunu net şekilde anlayabilirsiniz. Aynı şekilde erkekler de kendilerini analiz ederek, kadınları nasıl etkileyebileceği yönünde fikir sahibi olabilir. Her kadın için böyledir diye genelleme yapılamıyor olmasının beraberinde, pek çok kadın için geçerli olduğunu söyleyebiliriz. Havalı olmak ya da doğal olmak arasındaki farklar neticesinde, farklı kadınların sizden etkilenme ihtimali vardır. Hangi erkekler kadınları etkiler sorusunun cevabını, havalı erkekler ve doğal erkekler üzerinden cevaplandırarak, kafanızdaki soruların ortadan kalkmasını sağlıyoruz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.